
|
Friday Night Life is het jeugdwerk van Pinkstergemeente Sjaloom
FNL Deze Vrijdag
Beste tieners,
Aankomende vrijdag is er weer Friday Night Life! Madelief zal spreken en Alejandro gaat een presenatie geven over Roemenië. Alejandro en zijn vrouw Rosanne zijn daar zendelingen. Hij zal meer vertellen over het werk wat ze daar doen.
Aangezien de avondklok naar 22:00 uur is gegaan, hebben we meer tijd met elkaar! We beginnen om 19:30 uur en de avond zal om 21:30 uur afgelopen zijn.
Daarnaast zullen we voortaan alleen nog maar een live stream aanbieden tijdens een FNL XL avond. De eerstvolgende staat gepland op 23 april met de XL band.
We hopen dat je erbij kunt zijn aankomende vrijdag, zorg wel dat je een ticket reserveert via de website!
Reserveer je gratis ticket

The Gate
Vanaf deze week bieden we in The Gate alleen nog maar huiswerkbegeleiding op afspraak. Dus niet meer standaard op dinsdagmiddag. Stuur een DM als je meer wilt weten of om een afspraak te maken. Natuurlijk zijn we op vrijdag gewoon open van 15:00-17:00 uur. Hier hoef je niet voor te reserveren en kun je gewoon komen.

Deze maand bij FNL
Datum |
Event |
Spreker |
---|
2 april |
Geen FNL (Goede Vrijdag) |
|
3 april |
Changed |
Bryan Haboldt & Alejandro Venegas |
9 april |
FNL |
Madelief Jenkyns |
16 april |
Life Groups |
Ruben Klerq |
23 april |
FNL XL |
Bryan Haboldt |
30 april |
FNL |
Alejandro Venegas |
|
 |
|